Boneiru 2 - 4 November 2018

Para kla pa un tremendo kompetensia!

E wikènt? 2 - 4 November 2018

E reto? Traha un pelikula den solamente 48 ora!

Sineastanan na Boneiru òf rondó di Boneiru lo kompetí pa wak ken por traha e mihó pelikula kortiku den solamente 48 ora. E film ganadó lo kompetí ku otro filmnan rònt mundu na Filmapalooze 2019 ku e chèns pa gana e premio mayó plus un oportunidat pa bai e festival prestigioso di sine yamá Cannes Film Festival den su area pa filmnan kòrtiku.


Géneronan Elementonan FAQ


Gastunan di Registrashon Registrashon ta Habri: Tuesday, 28 August

  • Trempan: $125 USD/tim tèrminá Mon, 8 Oct
  • Regular: $150 USD/tim tèrminá Mon, 29 Oct
  • Lat: $175 USD/tim tèrminá Fri, 2 Nov

Launch event

Tue, 28 Aug 2018 @ 19:00 - 20:00

Meet & Greet Curaçao

Fri, 19 Oct 2018 @ 19:00 - 21:00

Meet & Greet Aruba

Sat, 20 Oct 2018 @ 19:00 - 21:00

Meet & Greet Bonaire

Wed, 24 Oct 2018 @ 19:00 - 21:00

Come meet other registered teams plus have a fun evening.

Meet & Greet Statia

Fri, 26 Oct 2018 @ 19:00 - 21:00

Meet & Greet Saba

Sat, 27 Oct 2018 @ 10:00 - 12:00

Meet & Greet St. Maarten

Sat, 27 Oct 2018 @ 19:00 - 21:00

Workshop: How to get ready for the Bonaire 48HFP

Mon, 29 Oct 2018 @ 19:00 - 20:00

Workshop: How to write a compelling story

Tue, 30 Oct 2018 @ 19:00 - 20:00

Workshop: How to film a short movie in 48 hours

Wed, 31 Oct 2018 @ 19:00 - 20:00

Workshop: Post-production tips & tricks for a 48HFP

Thu, 1 Nov 2018 @ 19:00 - 20:00

Kickoff Event

Fri, 2 Nov 2018 @ 18:00 - 19:00
BYOF Theatre
Kaya Gob. N. Debrot 64, Hato, Bonaire

Dropoff Event

Sun, 4 Nov 2018 @ 18:00 - 19:30
sòru pa yega no mas lat ku 19:30 pa ta na tempu
BYOF Theatre
Kaya Gob. N. Debrot 64, Hato, Bonaire

Premiere Screenings

Wed, 7 Nov 2018 @ 19:00 - 21:00
BYOF Theatre
Kaya Gob. N. Debrot 64, Hato, Bonaire

Best Of Screening

Sat, 10 Nov 2018 @ 19:00 - 20:30
BYOF Theatre
Kaya Gob. N. Debrot 64, Hato, Bonaire

Awards Ceremony

Sat, 10 Nov 2018 @ 21:00 - 22:00

Wrap Party

Sat, 10 Nov 2018 @ 22:00 - 23:59

Filmnan di Añanan Anterior


Menashe Importante: Copycat DisclaimerPrivacy Policy

Derechi di Outor © 2001-2018 48 Hour Film Project, Inc. Derechi Reservá